1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie


Perfekcyjny serwis
Oferujemy Państwu świadczenie usług serwisowych i obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani Doradcy Serwisowi, Mechanicy Toyoty, specjalistyczny sprzęt dedykowany dla samochodów tej marki oraz sprzęt wiodących na rynku marek zaplecza motoryzacyjnego takich jak MAHA, John Bean, Corghi czy Facom są środkiem do celu w postaci Perfekcyjnego Serwisu.

Stosujemy wyłącznie Oryginalne Części Toyoty o najwyższej jakości i perfekcyjnym dopasowaniu do samochodów Toyota. Jedynie Mechanicy Toyoty posiadają pełną wiedzę techniczną dzięki programowi szkoleń i dostępowi do aktualnych instrukcji naprawczych i katalogów serwisowych. Tylko serwis Toyoty dysponuje odpowiednimi narzędziami i wyposażeniem umożliwiającym naprawę każdego modelu Toyoty - argumenty, dla których inwestując w bezpieczeństwo i trwałość warto odwiedzić nasz serwis.
Zachęcamy również do skorzystania ze specjalnej oferty dla samochodów po zakończeniu okresu gwarancji - program obsługi samochodów pogwarancyjnych Serwis Dobrych Cen

Umów się do Serwisu
Aby umówić się na usługę serwisową, bądź zasięgnąć porady eksperta w sprawach serwisowania marki Toyota prosimy o bezpośredni kontakat z naszymi Doradcami Serwisowymi.

Wykonywane usługi
Okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy rejestracyjne w zakresie samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 t., motocykli, samochodów z LPG, pojazdów z zagranicy do pierwszej rejestracji
Sprawdzaniwe geometrii ustawienia kół
Badanie emisji spalin
Pomiar i regulacja świateł
Sprawdzanie stanu zawieszenia
Badanie prawidłowości działania amortyzatorów
Badanie skuteczności działania hamulców
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w zakresie mechaniki pojazdowej
Serwis mechanicznych i automatycznych skrzyń biegów
Naprawy w zakresie elektroniki i elektryki samochodowej
Serwis i napełnianie klimatyzacji
Montaż akcesoriów
Obsługa kół jezdnych zwykłych oraz BSR
Wymiana i przechowywanie opon
Mycie nadwozia samochodów
Usługi kosmetyczne
Diagnostyka układu jezdnego