1. Świat Toyoty
 2. Start your impossible
 3. Wideo
Zainspiruj się historiami z całego świata przedstawiającymi sportowców Global Team Toyota Athletes i ich niezwykłe społeczności.

Wideo

Start your impossible
 • Zacznij od niemożliwego
  Przekonaj się o sile społeczności, które wysyłają swoich lokalnych bohaterów na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 roku.
 • Wszyscy za jednego
  Nasze społeczności sprawiają, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Dzięki takiemu wsparciu żaden człowiek nie pozostaje sam na trudnym szlaku.
 • Wspieraj Marissę
  Od debiutanckiego biegu w wieku 12 lat do paraolimpiady w wieku 16 lat; społeczność Toronto towarzyszyła jej na każdym kroku. Śledź elektryzującą podróż Marissy Papaconstantinou do Paryża 2024 już tego lata.
 • David Liti
  „Kiedy pogubiłem się i potrzebowałem wsparcia, to właśnie ci ludzie podnieśli mnie na duchu”.
 • Vincent Milou
  „Gdy byłem dzieckiem, rodzice nalegali, bym uprawiał przeróżne sporty, ale ja chciałem jeździć na deskorolce”.

©2024 Toyota Motor Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. Stosowanie znaków olimpijskich, terminologii i grafiki dozwolone przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski i Paraolimpijski.

INFORMACJE O FOTOGRAFII: Ernie Gawilan, Fu Xinhan, Zhou Jingjing, Anne Zagré, Samir Aït Saïd, Alexis Hanquinquant, Erin Jackson oraz Oskana Masters; źródło Getty Images. Fotografia Leo-Pekka Tähti wykonana przez Ninę Kakonen. Fotografia Evy Moral wykonana przez Mario Gomeza. Fotografia Olivii McTaggart; źródło Reuters-AFLO. Fotografia Emmy Twigg; źródło AP-AFLO/Reuters-AFLO. Fotografie Davida Liti oraz Dory Bodonyi; źródło AP-AFLO. Fotografia Tomoki Ota; źródło Yohei Osada/AFLO Sport. Fotografia Ren Tazawa; źródło AFLO Sport.