1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Toyota Yaris w ciężarowej wersji debiutuje na polskim rynku
22 czerwca 2023

Toyota Yaris samochodem dostawczym

Na polskim rynku debiutuje ciężarowa wersja tego modelu

W salonach Toyoty pojawił się nowy model samochodu dostawczego. Jest to Yaris w wersji ciężarowej z napędem benzynowym lub hybrydowym. Konwersja została wykonana przez polski oddział Toyoty, dlatego w razie potrzeby w salonach marki z łatwością można przywrócić konfigurację osobową.

Ciężarowa Toyota Yaris to wygodne narzędzie pracy i najtańszy pojazd dostawczy w ofercie marki. Konwersję można przeprowadzić zarówno w autach z silnikiem benzynowym 1.5 o mocy 125 KM, jak i tych z układem hybrydowym 1.5 generującym 116 KM mocy. Do wyboru jest kilka wersji wyposażenia: Comfort, Executive, Selection Style i GR SPORT.

Na czym polega konwersja na wersję ciężarową? W seryjnych Yarisach demontowana jest tylna kanapa z oparciem oraz pasy bezpieczeństwa dla pasażerów drugiego rzędu. W ich miejsce instaluje się kratę oddzielającą przestrzeń pasażerską od ładunkowej oraz płaską podłogę. W razie potrzeby auto można przywrócić do seryjnej konfiguracji osobowej.

Konwersja wykonywana jest w Polsce, dlatego opcja ta jest dostępna zarówno dla samochodów zamówionych z fabryki, jak i tych, które są już w transporcie do Polski lub znajdują się w centrum logistycznym.

Koszt konwersji to 4500 zł brutto. Yaris Comfort w konfiguracji ciężarowej z silnikiem benzynowym 1.5 kosztuje 86 400 zł brutto i jest dostępny w Leasingu KINTO ONE od 1151 zł netto miesięcznie. Cena dostawczego Yarisa Comfort Hybrid wynosi 101 400 zł brutto, a miesięczna rata w Leasingu KINTO ONE od 1261 zł netto.

Oferta Yaris VAN